Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) комбінованого типу № 60 «Ялинка - Веселинка» Черкаської міської ради

• Адреса: 18030, м. Черкаси, вул. Нарбутівська, 202;
  • Телефон: +38(0472)73-16-91;
  • Заснований: на підставі рішення Черкаського міськвиконкому № 398 від 04.07.1974р.;
  • Форма власності: комунальна;
  • Освітня модель: стандартна, виконує замовлення держави;
  • Мовний статус: українська;
  • Фінансування: державне з елементами асигнування, передбаченого Законом України «Про освіту».

Дошкільний навчальний заклад розраховано на 14 груп. Проектна потужність закладу - 235 місць. На даний час функціонує 11 груп - 3 групи раннього віку, 8 груп дошкільного віку, із них 2 з інклюзивним навчанням для дітей з особливими освітніми потребами.

Вихованням та розвитком дошкільнят займаються 27 педагогів, із них:

• Завідувач - 1;
  • Вихователь-методист - 1;
  • Практичний психолог - 1;
  • Учитель-логопед - 1;
  • Музичний керівник - 2;
  • Інструктор з фізичної культури - 1;
  • Вихователі - 18;
  • Асистент вихователя - 2.

На 2020 - 2021 навчальний рік повну вищу освіту мають – 18 осіб, не повну вищу – 9 осіб. Щороку збільшується кількість вихователів, що мають повну вищу педагогічну освіту.

Станом на 1 вересня 2020 року педагоги дошкільного закладу мають наступний кваліфікаційний рівень:

• «спеціаліст вищої категорії» – 4 особи, із них 1 – має педагогічне звання «старший вихователь», 1 – педагогічне звання «старший учитель»
  • «спеціаліст першої категорії» - 5 осіб;
  • «спеціаліст другої категорії» - 5 особи;
  • «спеціаліст» - 11 осіб, із них 2 вихователя мають педагогічне звання «вихователь - методист».

Для задоволення освітніх запитів дітей та батьків в дошкільному закладі функціонують гуртки: хореографічний, вокальний, «Шахова школа», «Комп’ютерними сходинками», художньої гімнастики.

На базі дошкільного закладу постійно організовуються та проводяться загальноміські заходи: семінари, методичні об’єднання, школи молодих спеціалістів.

Творчі надбання педагогічного колективу систематично демонструється на міських та обласних виставках педагогічних технологій.