Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) комбінованого типу № 60 «Ялинка - Веселинка» Черкаської міської ради.

For up to £250 Bonus for sports, use our exclusive bet365 Bonus www.abonuscode.co.uk Claim your bonus and start betting at bet365 now.

Реалізуючи державну політику в сфері дошкільної освіти та враховуючи підсумки за минулий навчальний рік дошкільний заклад визначив наступні завдання на 2017 – 2018 навчальний рік:

  • Спрямувати роботу педагогічного колективу на вироблення у дошкільників цілісної системи уявлень і елементарних понять про загальнолюдські й національні морально – духовні цінності, а також формуванню змалку національної самосвідомості, патріотичних почуттів.
  • Продовжувати роботу щодо підвищення ефективності реалізації завдань освітньої лінії «Мовлення дитини». Вдосконалити педагогічну діяльність з формування фонетичної компетенції дошкільників, а також сприяти підготовці дітей до успішного оволодіння елементами грамоти.
  • Спрямувати роботу педагогічного колективу на створення ефективних педагогічних умов для розвитку творчих здібностей дошкільників засобами образотворчої діяльності, зокрема ліплення та художньої праці; стимулювати творчу активність дошкільнят.
  • Продовжувати просвітницьку діяльність педагогів з батьками з питань вироблення єдиних підходів у формуванні базових якостей, різних форм активності, компетентності дошкільника у всіх освітніх лініях відповідно до Базового компонента дошкільної освіти.