Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) комбінованого типу № 60 «Ялинка - Веселинка» Черкаської міської ради.

Реалізуючи державну політику в сфері дошкільної освіти та враховуючи підсумки за минулий навчальний рік дошкільний заклад визначив наступні завдання на 2019 – 2020 навчальний рік:

  1. Спрямувати діяльність педагогічного колективу на підвищення рівня професійної майстерності педагогів щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку.
  2. Сприяти підвищенню ефективності освітнього процесу шляхом впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в роботу педагогічного колективу дошкільного навчального закладу.
  3. Сприяти формуванню економічно доцільної поведінки у дітей дошкільного віку на основі впровадження ідей освіти для сталого розвитку. Виховувати раціонального споживача, здатного ощадливо розпоряджатися і власними, і громадськими ресурсами.
  4. Продовжувати роботу щодо створення умов для роботи інклюзивних груп. Спрямувати роботу педагогічного колективу на забезпечення соціалізації дітей з особливими освітніми потребами шляхом засвоєння нових форм поведінки, спілкування, взаємодії з однолітками та дорослими, активного включення в освітній процес.
  5. Продовжувати просвітницьку діяльність педагогів з батьками з питань вироблення єдиних підходів у формуванні базових якостей, різних форм активності, компетентності дошкільника у всіх освітніх лініях відповідно до Базового компонента дошкільної освіти.