Результати контрольно-перевірочних занять за ІІ квартал 2019-2020 навчальний рік

Відповідно до річного плану роботи ДНЗ на 2019-2020 навчальний рік, згідно з графіком проведення контрольно-підсумкових занять, з метою визначення рівня сформованості знань, умінь і навичок дітей в дошкільному закладі в період з 24.02.2020 року по 28.02.2020 року, згідно з затвердженим графіком, були проведені контрольно — підсумкові заняття та педагогічна діагностика рівня компетентності дітей груп дошкільного віку.

В результаті діагностики з’ясовано, що освітня робота з дітьми планується і проводиться відповідно до Базового компонента дошкільної освіти, програми «Дитина». Результати, отримані під час вивчення освітнього процесу в групах дошкільного віку, свідчать про те, що робота ведеться на належному рівні. Процеси життєдіяльності протягом дня здійснюються відповідно до режиму дня, інтересів та запитів дітей.

Під час проведення контрольно-перевірочних занять було обстежено 176 дітей. Із них:

• Високий рівень засвоєння знань мають 22 дитини (12%);
  • Достатній рівень 81 дитина (46%);
  • Середній рівень 63 дитини (36%);
  • Початковий рівень 10 дітей (6%).