Новини закладу

В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Головні завдання тижня - показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.

Всеукраїнський тиждень права - це:

• Заняття про права людини;
  • Правові конкурси, ігри, змагання, виставки.

З 2 по 6 грудня 2019 року в дошкільному закладі проводилися заходи в межах Всеукраїнського Тижня права.

План проведення тижня права.

В жовтні 2019 року в групах молодшого та середнього дошкільного віку пройшли свята Осені. Діти груп старшого віку відзначили свято українського козацтва.

Новий 2019-2020 навчальний рік розпочався в дошкільному закладі святом «День знань».

12 жовтня 2018 року в старших групах пройшли свята, присвячені Дню українського козацтва.

9 листопада 2018 року в дошкільному навчальному закладі відбулося свято української мови.

В жовтні 2018 року в дошкільному закладі пройшла виставка «Дари природи», в якій брали участь діти, батьки, вихователі. Кожна робота - це витвір мистецтва, в який вкладено частинка творчості, натхнення, душі автора. Колектив дошкільного закладу висловлює вдячність батькам за участь.